MENU

Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /opt/shared-storage/mediatel-sk/www.tbh.sk/wp-content/themes/merkur2/functions.php on line 467

AVENTICS Road Show 2017

V dňoch 3.10. – 9.10.2017 oddelenie pneumatiky TBH Technik v spolupráci s firmou Aventics usporiadalo už po druhýkrát Road Show prezentaciu pre zákazníkov so zástavkami v Trenčíne, Dubnici nad Váhom, Žiline, Martine, Svite, Košiciach a Tornali.

V rámci prezentačnej akcie a názorných ukážok v priestoroch kamiónu sa návštevníci mohli oboznámiť s aktuálnymi novinkami z oblasti Smart inteligentných pneumatických výrobkov, ventilových systémov, pneumatických pohonov, senzorov, bezpečnostných ventilov, vákuovej techniky, ako aj s možnosťami technickej podpory poskytovaných našou spoločnosťou.

Zároveň ďakujeme všetkým zákazníkom za účasť na tejto prezentačnej akcii, ktorú sme pripravili v spolupráci s firmou AVENTICS. Akcia bola úspešná a spätné reakcie boli pozitívne. Veríme, že sa opäť stretneme na podobnej prezentácii pneumatických noviniek firmy AVENTICS.

PozvankaAventicsRoadShow2017