MENU

Aventics GmbH

Pneumatika Rexroth, alebo po novom AVENTICS, v roku 2013 nastúpila cestu osamostatnenia od Bosch Group, k čomu viedli viaceré dôvody. Azda najhlavnejším dôvodom je, aby sa spoločnosť dostala ešte bližšie k zákazníkom, či už implementovaním noviniek na trh, cenotvorbou, dodacími podmienkami, rýchlosťou dodávok, atď.

Značka AVENTICS v sebe spája nielen súčasnosť a novosť, ale aj viac ako storočnú tradíciu pneumatických komponentov a systémov. Na trh s pneumatickými systémami prináša nový nádych, vášeň, agilnosť a skúsenosť. História spoločnosti siaha až do roku 1869, keby WABCO Westinghouse začal s výrobou pneumatických bŕzd pre železničné rušne. Počas takmer stopäťdesiat rokov prešla spoločnosť rôznymi zmenami názvu, ako boli Mecman Rexroth, alebo Rexroth Bosch. Každá zmena posunula spoločnosť stále o niečo viac dopredu, bližšie k zákazníkom, či už kvalitou a šírkou sortimentu výrobkov, alebo novinkami, cenami, komplexnou starostlivosťou o zákazníka, a podobne.

Spoločnosť chce aj naďalej určovať nové trendy vo vývoji pneumatických systémov, nielen pre bežné priemyselné využitie, ale aj pre náročné a špeciálne aplikácie, k čomu veríme prispejú aj tieto zmeny.

historicke-milniky

 

 

 

 

 

 

 

AVENTICS – Rexroth Pneumatics vo svete
Priemyselná hydraulika | TBH Technik, s.r.o.
  • 2100 zamestnancov
  • Predaj 450 mil. €
  • obchodné zastúpenia v 40 krajinách sveta