MENU

Opravy a náhradné diely

Vybavením servisného oddelenia skúšobným štendom na čerpadlá a motory do 125 ccm a štendom na hydraulické ventily dokážu naši pracovníci vykonávať

opravy čerpadiel a motorov do 125 ccm
opravy hydraulických komponentov (rozvádzače, ventily, atď.)
nastavenie hydraulických komponentov na požadované parametre
preskúšanie proporcionálnych rozvádzačov a ich nastavenie

V spolupráci s výrobcom, firmou Bosch Rexroth AG v Nemecku zabezpečujeme opravu hydraulických, pneumatických a lineárnych komponentov

  • čerpadiel a motorov
  • proporcionálnych, riadiacich ventilov, riadiacich kariet
  • pneumatických komponentov
  • komponentov lineárnej techniky

Na požiadanie zákazníka je za príplatok možnosť urgentnej opravy u dodávateľa na niektoré výrobky (24-48 hodín po dovezení tovaru k nášmu dodávateľovi).

Pravidlá na zaslanie tovarov na posúdenie, príp.opravu k výrobcovi nájdete tu

Po prehliadke tovaru u výrobcu sa stanoví porucha a na základe rozsahu tejto chyby bude ponúknutá cena za opravu. Ak zákazník nebude akceptovať cenu za opravu, bude mu zaslaný neopravený tovar naspäť, príp. môžeme výrobok dať zošrotovať u výrobcu (podľa dohody) a za vykonanie inšpekcie mu bude fakturovaný inšpekčný poplatok, zvyčajne 10% z predajnej ceny tovaru (minimálne však 50 eur). Ak zákazník bude akceptovať cenu za opravu, poplatok za inšpekciu mu nebude zarátaný do ceny opravy. Ak bude tovar neopraviteľný, môžeme zákazníkovi ponúknuť nový tovar. Ak si ho zákazník objedná, cena za inšpekciu mu nebude fakturovaná.

Náhradné diely

Správna rada býva niekedy neoceniteľná a pomáha Vám ušetriť čas a náklady.

Naši pracovníci Vám pomôžu pri vyšpecifikovaní náhradných dielov, ktoré potrebujete, dajú Vám informáciu o cene a dodacom termíne, postarajú sa o dodanie (ak je požiadavka na expresné dodanie náhradných dielov, zabezpečia rýchlu prepravu), pomáhajú optimalizovať Vaše zásoby náhradných dielov na sklad.