MENU

REMAN

Servisní špecialisti našej spoločnosti Vám navrhnú modernizáciu strojných zriadení na základe špecifikácie Vašich požiadaviek, vykonávame následne uvedenie do prevádzky týchto zariadení.

Takisto zabezpečujeme rekonštrukcie a montáže potrubných rozvodov.

Program REMAN

Je výmenný program pri čerpadlách A10 – ak má zákazník čerpadlo, ktoré nefunguje, môže si objednať repasované čerpadlo za nižšie ceny ako nové s rýchlejším časom doručenia a rovnakou záručnou lehotou ako pri nových čerpadlách s podmienkou vrátenia nefunkčného čerpadla.

Tabuľku na čerpadlá zaradené do programu REMAN nájdete tu (PDF, 48 kB)

Systém výmeny je nasledovný:

1. Máte čerpadlo, ktoré je v programe REMAN a nefunguje, príp.nepracuje správne. Čerpadlo je vizuálne v poriadku, nevidno žiadne trhliny na telese, je kompletné (nechýbajú žiadne prvky vo vnútri aj zvonku čerpadla).

2. Zavoláte firmu TBH Technik a požiadate o vypracovanie ponuky na dodanie čerpadla rovnakého typu v REMAN programe. TBH Technik vystaví ponuku s cenou nového čerpadla + 30% navyše a s poznámkou na ponuke, na akú hodnotu dostanete dobropis po vrátení Vášho čerpadla.

3. Ak si na základe tejto ponuky objednáte čerpadlo, dodáme Vám ho podľa dodacieho termínu uvedeného na ponuke.

4. Čerpadlo vymeníte, príp.si dáte vymeniť a staré čerpadlo vrátite do 2 týždňov na našu adresu.

5. Príde Vám dobropis na hodnotu uvedenú na ponuke v poznámke (30% a na ďalších 25-30% v závislosti od typu čerpadla).

Výhodou tohto systému je rýchlosť dodávky repasovaného čerpadla – je zvyčajne na sklade u nášho dodávateľa, ďalej cena čerpadla je o 25-30% nižšia ako cena nového čerpadla a záručná doba je rovnaká ako u nových čerpadiel.